teisipäev, juuni 21, 2005

läbi see puhkus siis saigi

Tuleb nii välja jah. Paha lugu kåll-homme jälle tööle ja 7 päeva jutti.
Täna siis käisime Strynis-selles keskuses. Soppasime peamiselt-juuksevärvi ja odavamat toitu (majoneesimaitsega kartuli salatit ja kitsejuustu)ja mägisaapaid-öiget numbrit polnud muidugi. ja seetöttu pean minema uuesti neid ostma-ta pidi tellima selle nubri. Aga enne vist ei saa, kui vabal päeval-järgmine kolmapäev siis-sest bussid käivad siin ikka väga imelikel aegadel. Tore kåll. Riina sai omale saapad-sest tal pole sellist lehmajalga ja mölemad jalad on åhe suurused ka.
Ja tagasi tulime nelja paiku. Vörkpalli ostis Riina ka. Ja pangaarvet ei saanud teha-mingit maksu numbrit on vaja maksuametist. Aga ållatus kåll-täna neil see kinni-mingi koosolek. Pole paha. Siis 7 päeva pärast uuesti-sest see lahti ainult 3-ni ja meil tööpäev 8-16.
Ahjaa-turistiinfo maja tegime ka siistaks-haarasime igast pabereid, mida haarata oli. Umbes nii miljon kohta olekski, kuhu tahaks minna. Loodetavasti ikka kuskile lähme ka. Saapad on ikka vaja siva ära osta. Jummala hea tunne on ikka kåll jalgadel-paneks kohe mäkke ajama. Need on sellised mitte väga mägisaapad-et saaks Eestis ka käia.
Noh ja siis hakkas muidugi sadama poolest päevast-nice.Täitsa äge ilm. Nååd käisin öhtul sörkimas ja tåkk aega vahtisin taevasse, et kas sajab vöi ei-hakkan juba pideva sadamisega harjuma. Öige vastus oli muidugi, et -sajab kåll.
Ja muud midagi-laisklesime.
Nååd tuli Riina kooliöde ka Soomest siia tööle -ta on siin juba 3. suve. Loodetavasti ta tuli autoga-saaks ringi kimada. Nad siin lobisevad soome keeles ja ega ma palju justa aru ei saa. Kooliasjad peamiselt.
Muud tarka siis midagi. Eks see paista, mis tööl toimub. Ei hakka midagi ka arvama-eelnevat teades.
Pange siis ennast köik jaanipäeva joomadeks ja pidustusteks valmis ja olge muidu ka tupsud.

3 kommentaari:

kõige laisem laiskloom ütles ...

oi jah oh oh.. jaanipäevaks olen juba ihu ja hingega valmis, aga enne vist kõngen Illekasse igavuse kätte ära.. tea, kes täna tuleb üldse kohale, Maris näiteks? Pille lõpetab kooli ära ja laseb Tallinna poole varvast nagu mina olen aru saanud.. oi, veel sugulasi tuli, äge :)
olgu, ma nüüd veel EPMÜ-sse korra, siis postkontorisse, siis tsiuh-vilks koju tagasi, teised riided selga ja Pille-Kairi-Karini-Kalevi jt lõpetamisele, siis sõitma ja siis jälle koju tagasi.. vaatab, siin ka veel vaja asju ajada...
jõudu Sulle sinna Norrasse :)

Anonüümne ütles ...

Tere. Rumal küsimus aga milleks need saapad? Kas ilma nendeta on libe? On nad nagadega?

Anonüümne ütles ...

Oli vist jah rumal küsimus. Ma ei olnud esimesi jutte lugenud ja ei teadnud õnnetusest jalaga. Palju ka nr 43 saapad maksavad ?