kolmapäev, juuni 15, 2005

kohal ja suhteliselt elus

No nii-eks ma katsu midagi kirjutada, aga mu armas öeke jöllib mul seljataga. Ta ikka ei taha uskuda, et me omale neti saime. Saime küll. Wireless värk. Täielik jama oli sellega.
Alustan sellega, kui tore on lugeda, et keegi kommenteerib-et teid ikka ergutada.
ühe söbra oleme ka saanud-ma saadan teile varsti ta pildi-vihjeks olgu öeldud, et ta istub kogu aja meie naabermaja katusel -vahepeal ta solvub ka, siis keerab meile selja.
Nüüd siis eluolust ka-Oslosse sain kenasti-lennuk lendas, körvad olid lukus ja vasem körv oli ikka täitsa valus. Aga lennata oli muidugi äge. Siis tegin kövasti aega parajaks lennujaamas-6 tundi. Aga see mul ju traumatoloogias ammu ära öpitud. Vahtisin inimesi. Siis läksin kell 11 öhtul bussi peale. Jummala mugav buss oli-aga mina kui arengumaa valge neeger ei osanud esialgu jalatuge åles tösta-ja tekki ja patja mul ka polnud seal asjade sahtlis. Siis ma sain Lillehammeris omaette koha -keerasin enneast teki sisse-patja ikka ei leidnud-töstsin jalatoe åles(see oli muidugi kohe istme körval-suur kang)ja tukkusin. Vahepeal olidki täiesti suured lumeväljad ja hanged. Äge. Kuuest olin kohal ja siis sain hotelli taksoga Loenisse-see on see kåla, kus ma elan.
Tööst siis ka nats-TÄIELIK ÖUDUKAS-HIRMUS.Mitte midagi ei oska. Keelest ma ei saa mitte halli ka aru, sest nad siin räägivad peale selle teise norra keele veel ka murrakut. Töesti-kohe halligi ei saa aru. kahju kåll.Siis ma seisan seal keset kööki ja mötlen, et mida teha ja kuidas. Esimene päev mötlesin kåll, et pole vöimalik. Ma olen praegu pöhimötteliselt kålmas köögis. Täna tegin 15 l creme bruled-mida iganes.ja igast muid sööke, mille olemasolust mul polnud aimugi. Öudukas. Täna juba oli 3 päev tööl-4 veel , siis 2 vaba. Öde ikka aitab mind kövasti. Ja need ahvid-praegu ja edaspidi norrakad-åldse ei räägi muga-aga noh, seda oli ette teada. Aga noh, ahve jöuab veel mitu kuud kiruda. Lootust on, et ma hakkan ikka salateid ja vöïleibu sinna spa baari tegema. Järgmisest nädalast.
Mägedes käisime 1 korra-åle 1000 m minna ei saa-lumi tuleb ette-vajusin juba läbi lume-vesi oli all. Elukoht on meil äge-mingi miljon tuba-kööki tuleb koridorist ja 2 teisest toast läbi minna-nagu teises majas oleks. Telekas näitas 1 kanalit uduselt, siis kruttisin antenni ja hakkas 2 kanalit uduselt näitama ja siis ei näitand enam åhtegi. Ja nååd pole enam viitsind sellega ennast vihastada.Aaa...ja kraani löhkusin ka eile hommikul ära, et täielik pask ikka oleks-see oli enne ka katki olnd, aga önneks selle sai nååd korda-nååd iga kord, kui kraani keeran ikka vaatan, kas jäi jooksma.
Suure kalevi soksi söime ka juba eile ära-Inga antud kasekese kommid on veel alles-edasisteks mustadeks päevadeks.
Nååd sai kåll palju kirjutatud.Ja uneaeg hakkab tulema-köögis kogu aeg uni tuleb peale ja aeg muudkui venib.
Ilmade osas on siin jätkuvalt pilves ja siis sajab ka -ja vahest tuli öhtul isegi päike välja. Aga 9 h ma olen nagu maa all-pole aimugi, mis ilm on, kui töölt koju hakkad minema.
Olge siis tupsud ja eks ma katsu piltide osas ka häkkida, et need saaks kuhugi åles.

3 kommentaari:

maailmaparandaja ütles ...

Nii, õpetusi tulevasteks lennureisideks. minu vanaema ütles kunagi vanaisale, kes kurtis, et kõrvad lukus: "pane näts kõrva!" ma soovitan seda sullegi, kui teinekord kõrvalukustusega probleeme, kutsu lukksepp või kasuta vana head nätsutrikki.
Selle telekaga on teil siis ju nagu siin tartuski. kui antenni õigestsi hoida ja kõik toas õigetel kohtadel, siis näidab peaaegu et piltigi.
ja nagu ma aru sain, siis paanikasokolaad on otsas..aiaiai

Unistaja ütles ...

Äkki peaks sulle uue paanikashokolaadi saatma?? A põnev tundub sul seal praegu igatahes olevat.

kõige laisem laiskloom ütles ...

mnjah, aga kuidas seda paanikašokolaadi sinna Norrasse saata, nii et šokolaadiõgijapäkapikud seda tee peal ära ei sööks ja see muid kahjustusi ei saaks? nagu ma aru saan, siis Norras päris šokolaadi ei ole (päris šokolaad on ju ainult Kalevi kommivabriku toodang, eksju :) )
ja Sa ära seal paanitse, Sina saad hakkama, meie usume Sinusse :o)

P.S Sinu tuba on natuke asjaderikkam kui enne.. aga hetkel veel ainult natuke.. :op