laupäev, juuni 11, 2005

enne minekut

Nojah, täna läheb siis lennukisõiduks. Äge muidugi. Eksami sain tehtud ja sain A;) Eks ma pea keksima nats ka-siis Inga ka rõõmustab, et ma ka ikka A pärast rõõmustan. Väga loogiline. Nüüd ootan Ingat, et mingeid asjatoimetusi veel ajada ja nänni linna pealt ostma minna.Ta tuleb HyperRimi juurest madratsiga-läheb vist natuke aega. Poodides on nüüd küll viimasel ajal terve igaviku eest kolatud. Eile käisin teist korda elus alkoholi poes ja ostsin siis valget rummi(ei hakka ütlema, milleks)-aga kaardiga maksta ei saanud ja siis ma hakkasin rahakotipõhjast 2-krontsiseid lugema-ikka viimase raha eest rummi vaja osta. Aga õnneks oli mul Kaie kaasas, kes Assale rummi jaoks raha laenas.
Kott enam-vähem pakitud-ühesõnaga sinna lihtsalt enam midagi ei mahu.
Netti ma Norras praeguse seisuga ei saa veel. Põhimõtteliselt peaks saama, aga õde ütles, et miskipärast ta läpakas pidurdab. Aga eks see näha ole.
Olks, eks siis kirjutan edasi, kui kohal olen.

1 kommentaar:

kõige laisem laiskloom ütles ...

nujah, aga miks see rumal taksojuht ikkagi arvas, et Sa Aafrikasse sõidad??? mulle jääb arusaamatuks, sest Aafrikasse saaks erinevalt Norrast minna ju peaaegu et olematu pagasiga..