pühapäev, mai 28, 2006

ikka rampsi elu

Kuidagi ei õnnestu oma blogi väga tihti kirjutada. Te võite muidugi pigem rõõmustada, sest ega mul midagi huvitavat kirjutada pole-kui te just ei taha kuulda näiteks diabeedi tüsistusi(ärge neid mu käest hiljem küsige, sest siis ma enam ei mäleta;).Kuigi ka rampsi elu võib üsna huvitav olla:)Üldiselt siiski mitte.
Kuna me siin kõik oleme nats üleõppind (Kaie ja Elona ülekirjutanud), siis meil muidugi juhtub igast huvitavaid asju siin. Näiteks jahu satub suhkrutoosi ja vesi voolab kraanist. Janoh, mis seal siis ikka imelikku(vesi ju voolabki kraanist). Ja vahest läheb õige lõbusaks-noh, siis kui katus ikka täiega sõidab. Ma kohe ei taha mõelda, et Kaiel ja Elonal saab varsti töö valmis ja siis ma pean üksi edasi õppima-kole, paha. Vahepeal ikka tuleb küll siuke tunne, et... Aga siis läheb jälle paremaks:)
Nojah nagu te aru saate, on täna selline nats kehvem päev. Ja tegelikult on põhjus ju muidugi muudes asjades, kui õppimine-nagu alati. Aga lihtsam on arvata/öelda/mõelda, et põhjus on õppimises. Ja ausalt öeldes olen ma juba küllalt sooda, et mitte aru saada, mis tegelt on:)Ilma naljata-ma pole oma elus nii sooda olnud. Kuigi ma olen alati nats sooda olnud. Aga nüüd on endal ka vahest ikka üllatus. Ma ainult loodan, et ma lähen normaalseks tagasi:)Võis siis palun hakake mulle märkusi tegema, sest siuke ikka ei saa olla. Preagu võite ka teha, aga ma ei vastuta, mis ma vastu ütlen;):)
Ja nüüd kohvi-soksi ja õppimise osa. Kuigi viimasel ajal ma eelistan sõna lugema, sest ega mulle eriti midagi külge enam jää:)

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

it wld be nice if this cld be translated into english for the english speaking rampsis to know what you are talking about