pühapäev, august 13, 2006

vabandused

et ma kirjutanud pole, aga mul lihtsalt pole aega olnud. Töötan enam-vähem iga päev ja siis kui ei tööta siis ma õpin norra keelt. Aga neil on palju sõnu:)Iga asja kohta vähemalt 3.
Täna oli viimane tööpäev köögis. Ja homme hommikul kiman siis Alesundi ja loodan omale elamise saada. Tean juba kust ma võtme saan, ainult, et ma pole kindel kas ma selle ilma üürilepinguta saan:)Aga eks see paista. Nojah-kõige pealt tuleb õiges kohas bussi pealt maha minna ja haigla üles leida. Ja siis ülehomme hakkab haigla põnevik. Ma säästan ennast ja teid ja ei hakka halama, kui väga mul paanika on sinna minemise ees. Niisiis kuulete varsti, kuidas mul läheb.Sain omale Eestist stetoka ja kitli ka-kohe poole julgem haigla minna-ilma on ikka kole plass. Umbes nagu lähed tavaliste riiete ja kahvliga kööki hakkima. Halvimal juhul olen ma varsti tagasiteel eestisse. Ja tegelikult polegi see ju nii paha:)
Muidu on siin tore olnud:)Kõik vabad päevad olen mägedes käinud. Skaalal 2 korda-1 kord olin öösel seal. Ja noh-see on tõesti hästi tore. Ja autoga sõitsin ka:)Gamle Strynefjellsvegi pidi üles-Ivo ja Kadri teavad, kui kitsas see tee on:)Vaevalt, et Ivo usubki, et ma seal sõitsin;)Paar korda ajasin pedaalid segamini. Aga mul oli nii rahulik autoomanik, et ma siiani ei usu seda, et ta mul autoga sõita lasi:)
Mis veel-sain nädal tagasi teada, et mul pole tööluba:D Nali naljaks, aga polnudki-nüüd on:)
Asjad enam-vähem pakitud. Nüüd lähengi ja pakin veel viimased asjad.
Aaa... mul on nüüd norra telefoni nr: +4794290669-kasutan peamiselt seda, sest te ei taha teada, mis mu telefoni arve on-ma ka ei tahtnud teada:)Aga noh, ma sain eelmine nädal palka.
Kallid teile kõigile ja kirjutan, kuidas haigla seiklused mööduvad. Huhh...julge pealehakkamine on pool võitu:)Nüüd on mul ainult julget pealehakkamist vaja ja küll ma ta kuskilt hangin.

2 kommentaari:

maailmaparandaja ütles ...

Jaa, tõsieluseriaal "Haigla" saab raudselt minu lemmikuks meditsiiniseebikaks. Kirjuta siis ikka hoole ja entusiasmiga :D

assa ütles ...

asi on naljast kaugel. Ja netti mul ka pole mujal kui tøøl. Aga eks ma ikka kirjuta, kui nad mind siin ikka veel olla lasevad. Peaks vast norra keeles kirjutama. Kallid teile igaljuhul.