Neljapäev, juuli 27, 2006

ma saan vanaemaks:):)

Nojah, aga seda oli arvata ka. Vaesed kodused ainult-kuidas nad nende koerapoegadega hakkama saavad. Pikigagi raske.
Muidu pole siin midagi uut-töötasin 6 päeva-täielik hullumaja. Ainult jookse. Ma ei kujuta ette, kuidas nii palju on võimalik ära süüa. Tõesti. ja siis need hispaanlased on ebaviisakad nagu sead. Lagastavad kõik toidud ära ja siis seisab puuviljavaagna juures, kus on arbuus otsa saanud ja ütleb "u should bring more watermelon!"ma siis vabandan ja jooksen ummisjalu seda lõikama. Ja kui ma tagasi tulen, siis ta jänes ei ütle aitähh ka.Neid hispaanlasi ei jõua keegi arbuusiga ära toita-peaks lihtsalt arbuusi näkku andma ja järagu siis seda:)
Täna on mul siis esimest ja viimast korda 2 päeva järjest vaba:)Täna käisin mäetiirul-niiet kui ma imelikku juttu kirjutan, siis see on sellest. Kõigepealt kimasin 15km rattaga-siis 4h üles liustikuni ja siis 3h tagasi. Ja ära eksisin ka mäe otsas. Punased täpid said kividel otsa ja väike paanika tekkis küll juba-aga tagsi oli ka loll minna. Aga siis ma läksin tunde järgi kõige kõrgema nõlva otsa-ja jõudsin enam-vähem õigesse kohta ma arvan. Ega seal saa aru midagi-kivid ja lumi puha. See on see 2086m mägi(selle kandi kõrgeim)-aga ma läksin ainult liustikuni(ca 1800m ma pakun), sest liustikul peab varustus ja köied olema. Eelmine aasta käisime giidiga seal. Aga noh, kift oli muidugi küll-nägin tipu eemalt ära ja kimasin tagasiteed otsima. Ju ma ikka ringiga tagasi tulin ja oli ikka ütlemata hea tunne, kui ma esimese punase märgi kivi pealt leidsin. Üleval hakkas sadama ka, aga soe oli õnneks.
Nojah-nüüd kliksin siin ja olen messengeris ja siis vaatasin enda ümber ja mis ma näen? Mitte midagi-terve küla (kaasa aravtud minu maja mäenõlval)on täiega pilvede või udu sees-ma pole aru saanud, kumb see neist õieti on, aga nad ju samast asjast tehtud ikka;)Müstika-lihtsalt valge sein. See aasta pole siin veel seda näinud. Vahest pilved /udu tuleb ikka maja juurde-eemalt vaadates on maja pilve sees:)
Nojah-homme kiman Stryni ma arvan. Krt... rattaga peab minema. Mu jalad on ikka täitsa läbi pehmelt öeldes. Mul sealt mingi posu nänni vaja-tibiasju(st näopesugeel ja kätekreem;)ja siis peaks ikka mingid vett pidavad püksid ka ostma-mul plaan järgimne vaba päev (neljapäev) sinna Skaala torni ööbima minna:)Loota on, et üks tuttav tuleb kaasa. Ma peale tänast üksi pimedas küll minna ei taha. Muidu küll-sest seal ju pole võimalik ära eksida.
Kallid teile ja tänud meilide eest:)ja proovin vastu kriblada ka:)
Pilt on eelmisest aastast, aga umbes nii kaugele ma läksingi. Kõrgem tipp on vasakul:)

5 kommentaari:

maailmaparandaja ütles ...

Jaa tõesti hea pilt...a kuidas sa ikkagi niiiii kaugele jõudsid???

kõige laisem laiskloom ütles ...

uhh, mäed.. kõrgus.. uiui..

Unistaja ütles ...

pilt on tõesti lahe :p

maailmaparandaja ütles ...

Mis mittekirjutamine see olgu. Kui kohe uut posti ei tule, siis hakkan sind surnuks pidama....

kõige laisem laiskloom ütles ...

eks ma olen koguseeaeg rääkinud, et see mägedes ronimine ei ole õige asi.. igastahes 2. augustil oli Assa veel elu ja tervise juures (viimased elumärgid).. aga nüüd, kus Sa oled??!???!