Teisipäev, jaanuar 16, 2007

tøøluus

Nii tæpselt ongi. Mul tæna operatsioonide pæev ja nats kæisin oppe vaatamas ka. Assisteerida ei saanud ja ega ikka ei ole huvitav kåll vahtida kuidas nad tund aega nårvi taga otsivad millimeeter haaval. Muidu oleks kåll huvitav, aga kui enne oled ise konksu hoida saanud ja otsida, siis læheb igavaks ja silm liigub kohe ise kella poole, mis on ållatuseks 5 min edasi liikunud. Muidu on opitoas køik suht eestiga sarnane. Kell nååd juba ønneks 5 min 15 læbi, nii et vøib hakata riideid vahetama. Teised køik kuskil jooksus. Ma eile tøøtasin kauem ka nii, et pole hullu.
Uudiseid nagu øieti pole-påhapæeval kæisin nats mæes, palju ei jaksand, nii paks lørts oli ja jalad siiani kanged:) Tegin telefoniga paar pilti ka, aga no need on ikka mega æhmased. Panen pærast åles, kui koju læhen. Muidu on siin rahulikult læinud ja palju laiseldud. Eile oli nats kiirem tøøpæev, væga mønus. Kohe tunne, et midagi sai tehtud.
neljapæev , reede ja laupæev tuletas mulle meelde neid ammuseid aegu;), kui ma veel åksi elamisega harjunud polnud. Ja mitte heas møttes. Aga noh, ma siis teatasin oma kahele kaasinternile, et ma nååd tulen teile kålla ja seda ma tegingi. Ja siiani nagu on jælle suht ok olnud.
Siin on mingi hull tuul kogu aeg ja åks øø oli ikka tæitsa jube tunne, kui vælku løi ja måristas ja tuul tahtis aknaid sisse puhuda.
Ega mul siin midagi suurt ju teha pole, sest ma olen oma armsale øele lubanud, et ma åksi pikale mægituurile ei læhe ja mammale, et ma øhtul åksi øues ei kæi;)Tæna tæitsa kobe ilm, læhen nååd koju vast ja siis longin nats øues ringi ja læhen jærsku ujuma ja sauna. Ujuda nagu ei viitsikski-aga sauna vøiks kåll minna:)
Aaa...tuberkuloosi mul pole, aga loll punane laik (peale seda proovi)on kåll juba nædal aega kæe peal olnud ja on vast nædala veel. Haiged vaatavad, et ma mingi hull tøbine.
Nååd kirjutatud kåll.
Kallid teile:)

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Polegi väga hull elu siis,muidugi juhul kui sellest norra keelest aru saaks.Kuigi küllaminemise kohti sul nagu eriti palju pole..Mingid hullukesed kreegid ja afgaanid.. õnneks on nad haritud sellid (aga neile loota ei tasu);-O
Ma ei leidnud täna linnas ühte ülikooli rampsi üles.Täiesti juhm ikka olen. Pimedaks läks ja ma ei leidnudki. Lähen homme hommikul VALGES siis uuesti enne kui keegi tark tahab ka neid raamatuid saada. Olks. Igatahes oli jälle värskendav norra tuultest ja eesti mägikitse seiklustest kuulda.

assa ütles ...

me ikka øed-væga soe tunne tuleb, kui kuulen, et keegi lolli næoga mingist majast møøda kønnib ja aru ei saa, et see øige maja on:)Aga see, et sa jærgmine pæev rampsi kohe åles leidsid on kåll væga veider...;)

Anonüümne ütles ...

Ja jah, väga veider. Ega ju ometi pimedas ja valges suuremat vahet ei ole. Tõepoolest.

Anonüümne ütles ...

Mul on ikka naljakad õed.