neljapäev, november 16, 2006

Tsauki teile!

Olen nååd eestist tagasi ja tøøtan jætkuvalt kella 7ni øhtul. Olen kardioloogias. Pean åtlema, et esimest korda elus ma olen væga rahul, et ma kaua tøøtan, sest ma lihtsalt ei taha koju minna ja seal mitte midagi åksinda teha ja lolle møtteid møelda.
Nojah ja siis on mul selle nædala jooksul olnud åleelamisi, mida ma ei hakka siinkohal mainima, sest imelik tundub oma isiklikke asju siin kirjutada-mida ma tegelt kohe ka teen. Igastahes katsun ma asju rahulikult vøtta ja væhem møelda, et miks asjad læhevad nii nagu nad læhevad. Igastahes ei søida ma nædalavahetustel enam oslosse. Ma aervan, et sellest vihjest piisab. Ma ei hakka rohkem kirjutama, sest pole just køige lihtsam seletada, miks ma internide toas ulun. Siiani on igastahes see nipp læbi læinud, et ma kæin ujumas ja olen kloori suhtes tundlik-saan omale punased silmad.
Tundub, et ma hakkan tøøl nats æra harjuma-saan juba nii mønegi asjaga hakkama. Aga eks ma ole ikka jætkuval tæitsa loll ja tunnen kaasa haigetele kes ainult minu haiged on.
Nædal on åle møistuse kiirelt læinud, nagu ka pæevad. Tæitsa løpp. Aga øhtud ja øød venivad nagu kilpkonna tatt. Ilmad on ka tæitsa sompus-eks see Ålesundi sågis on nååd kohale jøudnud. Muud midagi tarka -kobin koju nååd. Pidin tæna minema åhe residendiga jøusaali, aga pole kindel, et viitsin. See on mingi imelik nats-aga noh, eks ma vaatan.
Nædalavahel læhen neile eestlastele kålla ja loodetvasti mække ka:):)Luban, et panen siis pilte ka kui Maria viitsib teha.
Igastahes siin blogis læhema aja jooksul midagi ålearu positiivset ei leia. Aga hædaldama ka ei hakka. Kuigi ma vist juba tegin seda oma jutus. Nojah, ma olen ju åks hædaldaja. Olks, læhen koju-kell juba pool 7. Ei viitsi åhte haiguslugu dikteerida.
Unustasin øelda aitæhh Piretile, Kaiele, Pillele ja Liinale, et te muga Tartus kokku saite. Ma ei oskagi kohe øelda, kui tore on, et mul on siuksed søbrad. Tunnen ilgelt puudust sellest, et ma ei saa lihtsalt teiega kokku saada ja niisama lobada. Kallid teile:)
Ja Ingast ja Varnast ja teistest kodustest ma ei ræægigi. Nojah-nååd olen ma kåll olnud sådamlikum kui Assale kombeks. Jajah løpetan enne, kui ma jælle ulguma hakkan. ma vist pean rohkem jooma hakkama(viina ikka viina;), muidu kuivan varsti æra:)
Igastahes teate nååd mis toimub siin ja siis ma ei pea seda teemat enam mainima.
Kallid teile,

3 kommentaari:

kõige laisem laiskloom ütles ...

ühesõnaga võib siinkohal taaskord tõdeda, et mehed on sead.. ja siis nad julgevad veel pidada loenguid teemal "kuidas ei käi väljas ja ei lõbutse ja ei anna kõigile nendele meestele võimalust, kes sinuga tuttavaks tahavad saada" oeh..
aga mis puutub kokkusaamisse, siis teinekord paluks pikemalt.. tuleks Sulle sinna väljamaale külla, aga mind tundes Sa ilmselt tead, et selle protsessi käimalükkamine ja elluviimine võtab pika aja.. ma ikka loodan, et Sa tuled sealt enne ära ;o)

Anonüümne ütles ...

siin soomes kohtab ka igasugu totte-mehehakatisi (räägib vanaema muidugi).tänases kemma loengus istus minus paari tühja tooli kaugusel üks tagasihoidlik poiss. poole loengu pealt sain aru, kust see suur alkoholi hais tuleb??? see puhta purjus,aga istus küll nagu kõige karskem sell. hulludemaja. haiglas on muidugi igasugu alkoholi kenasti saada, aga ma ei soovitaks just nimelt selle hirmsa haisu pärast juba.
mis su aadress on, kui sedasi avalikut uurida :-))

assa ütles ...

ma loodan, et ma varsti suudan teisi såådistada (åldiselt ma olen ju selles væga osav)ja siis juba kogu selle jura æra unustada.
Aga kålla vøiksite muidugi køik mulle tulla:)