kolmapäev, mai 16, 2007

laiskus

Tsauki!
Laiskus jah, miks ma muidu nii ammu kirjutanud pole. Kolisin aprilli keskel psåhhiaatria osakonda ja noh, asju millega harjuda on omajagu. Ja must ikka psåhhiaatrit vast ei tule, ei teagi miks. Haiged on siin køik kiiksuga ja kui ikka 2 pæeva ja 1 øø jærjest tøøl olla, siis endal ka hakkaks nagu kuskilt nii mønigi diagnoos paistma. Kuidagi raske on siin. Palju ræækimist ja haiged ka rasked. Kinnises osakonnas olen. Uste lahti keeramine on juba nii sisse kulunud, et vetsu ust ka hakkasin vøtmega lahti tegema. Ænksa;) Tæna olen valves ja 1 haige siiani tulnud. Læhen varst varsti koju-mul siit paarsada m minna ja vøtan valvetelefoni kaasa. Løbus-øøsel årata.
Muidu læheb hæsti. Laisklen palju. natuke mæes ka kæidud siin åmbruskonnas:) Aga lumi veel sågav mægedes.
Homme on norrakate vabariigi aasta pæev vøi siis pøhiseaduse vastuvøtmise pæev. Siis nad kæivad rongkæigus ja laulavad jne. Rohkem selline laste pæev. Loodetavasti jøuan ka rongkæiku vaatama, kuigi mul siis valve åleandmine. Saab jæætist sååa :)

Kirjutan siis kunagi ikka jælle, læhen pikutan nats ja siis kobin vast koju.
Kallid:)

7 kommentaari:

maailmaparandaja ütles ...

See laiskus peksa endast kiiresti välja. Me siin Eestis tahaks sinust palju tihedamini kuulda! Selge?

kõige laisem laiskloom ütles ...

nõustun täielikult maailmaparandaja kommentaariga. selge? ;o)

Anonüümne ütles ...

A mis su kirurgiast sai? Ma ei teadnudki, et sellistesse osakondadesse ka lastakse.. Siis oled nüüdseks proff norra keeles ilmselt juba, kui sellises kohas möllad. Minul alles esmataseme eksam teisibal :-) Sammal kasvab varsti selga..
Käisin ka siin paraadidel. Täitsa võimas tegelikult vaadata, kui kogu linn rahvarõivais ja lippudega ringi liikleb. Jäätist ei söönud...

assa ütles ...

Katsun ikka tihedamini kirjutada, aga ei julge lubada midagi.
Kirurgia sai valmis-4 kuud. Ma sain ju 3 osalise internatuuri-viimane psåhh-valida siin pole midagi. Norra keel lonkab jætkuvalt køvasti, aga katsun hakkama saada.

Anonüümne ütles ...

TERE!
Hobuke!
Köhh! Öööö. Köh, köh, köh.
Nuusk! Öuhh!
Prööt!!
Mäts,mäts,möäts.
OOOUMMMM-OOOUNK-OOOUUMMM-OOUMMM.
Kirjuta nååd ometi midagi!Köhhh! OOOUM-OOUUUMMM! Hvordan kommer jag herfra i Tartu?
Har dere finske varer?
Tatt, löga & röga.Mäts, mäts. HÄI!

Anonüümne ütles ...

..on siga...

maailmaparandaja ütles ...

Hei, paluks mõnda elumärki. Aitäh!