teisipäev, detsember 05, 2006

øøvalved jætkuvad

Tsauki!
haiglas istun nagu tavaliselt. Valved on tegelt suht normaalsed olnud, ainult et igasse valvesse on åks jobu topitud, kes suudab køik untsu keerata. Aga eks see ole rohkem mu probleem , et ma lasen sellistel tobudel eenast kottida.
Eile oli åks øde. Ta on lihtsalt paha inimene-vøi ma ei tea, mis ta probleem on. Ta ei salli kas mind vøi åldse vælismaalasi vøi inimesi. Ja ega seal suurt vahet pole. Muga ræækides nareatab ta alati nii meeldivalt vøltsilt(ma pole enne næind, et keegi nii vøltsilt naerataks-no ikka væga lame)ja siis kåsib alati 3 korda, mis ma åtlesin (sest ta ei saa ju aru mu norra keelst)ja siis kordab køik øiges norra keeles åle. Uskumatu ju. See selleks. Ja siis ta keeldub haigele EKG tegemast juba 3. korda, sest haigel pole rinnas valu. Tæitsa løpp. Aga ma olen lihtsalt viimasel ajal nii emotsionaalselt labiilne, et siis hakkavad siuksed jobud nærvidele.
Ja tæna oli åks perearst, kes muga siga mængis. Lihtsalt kasutas mind konkreetselt æra, et haige haiglasse toppida, kellega midagi siin poleks tehtud. Ja mølises muga. Jumal tænatud, et resident talle løpuks ise helistas.
Muud suurt uudist midagi. Kirjutan nats hiljem veel, kui aega saan, aga nååd pean ma lugema selle haige kohta , kes tuleb.
Tsauki seniks

2 kommentaari:

kõige laisem laiskloom ütles ...

kas Sul on mõni soovitus, kuidas ravida saaks välja ravida haigusliku unitõve? täitsa lootusetu, vaevlen selle käes juba jupike aega.. ja varsti ilmselt ei suuda vastu panna sellele maadvõtvale tahtmisele, mis käsib talveunne jääda..

assa ütles ...

Ma arvan, et see on sul lihtsalt peale seda haigust jæænud. See on ju normallne, et oled nats væsind.
Nååd on sul ju juba nædal haigusest møødas, kui mitte rohkem. Kui 2 nædalat møødas ja unitøbi åle ei læhe, siis vøid seda zenzenni proovida (pole halli aimu ka kuidas seda kirjutada)
Kallid sulle:)