pühapäev, mai 21, 2006

2 puhkepäeva ja südametunnistusepiinad

Esiteks ma siis võtsin omale laupäeva vabaks. Või nohh, esiteks me käisime reedel Bashmendil klubis Tallinn:)Ja alguses lasti ikka reggaet ka-pärast läks nats liiga diskensiks. Aga seal oli palju igast rahvast, kellele diskens läks paremini peale.
Laupäeval käisin tuttavaga Tallinas (Tallinnas Tallinas )kokku saamas ja õhtul bussiga tagasi tulles kahetsesin ikka pehmelt öeldes kõvasti, et ma von Krahli bashmendile ei läinud. Aga no kuidas see Assa mõistus töötab: issand, juba pole peaaegu terve päeva õppind-kui ma terve pool ööd üleval olen, siis ma homme ka ei õpi-kohutav. Kusjuures kohutavam oli ikka see, et ma kahetsesin, et ma ei läinud. Aga siuke ma olen juba. Kuigi tavaliselt ma ei kahetse, sest pole ju mõtet.
Tegelikkuses ma täna ka ei õppinud terve päeva-lonkisin niisama ringi. Aga praegu küll VEEL ei kahetse, et niisama lonkisin. Kuidagi mõistus tuli pähe jälle, et maailmalõpp ei tule, kui ma eksamilt paha hinde saan. Noh, kui ma läbi kukun, siis muidugi tuleb maailmalõpp;):)Nüüd ikka üritasin nats õppida.Väga segane jutt-ma usun;)
Midagi tahtsin veel kirjutada. Ei mäleta. Homme kirjutan:)

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kirjuta aga rohkem kommentaare oma blogisse:)
Üritan naeru tagasi hoida, aga kohe mitte ei saa, muudkui itsitan siin omaette. Ise ka aru ei saa, mida, kui nüüd täpselt järele mõelda.
Ju see kahjurõõm ikka kõige suurem rõõm on. See oli vihje rampsis õppimise kohta (loe: et see seal mitte mina ei ole).
PS. 8. juuni on ju peaaegu kohe. Siis saad hakata lulli lööma. Näiteks üks väike Lõuna-Eesti turnee? Autojuhiks Assa, kuigi autot veel pole, ups.
PS2. Autosõit on äge. Ma juba kaks korda õppesõidus käinud ja polegi veel avariid teinud:)))

assa ütles ...

Ma saan sind lohutada-ma ka esimese 2 sõidukorraga ei teinud avariid. Pärast ka ei teind-peaaegu;)Ja et mitte sind üllatada-ma hakkangi kohe rampsi minema:)Ja igast reisiplaanid on ju alati teretulnud, kuigi mul jätkuvalt halli aimu pole, mida ma peale eksamit tegema hakan;)