pühapäev, aprill 16, 2006

munadepühad

Munadepühad said siis kah läbi-nüüd ootame 1. maid ja siis jaanipäeva. Ikka parem, kui jõule oodata:)
Mõneski mõttes väga ebatavalised munadepühad: nimelt esimesed, kus ma ei otsi metsast mune (mida ma viimastel aastatel ise sinna peitnud olen-muhvistumise esimesed etapid;). Värk selles, et üks vennalastest jäi haigeks ja siis lükati munadeotsimine/peitmine õhtusse(no tegelik põhjus oli muidugi selles, et ega need väiksed vaesed jänesed ei jõua ju ka igale poole munema nii kiiresti), aga mina tulin tuttavatega hommikul juba (lõunaks saime praami peale)linna. Nats kurb tunne on ikka ka, mis näitab selgelt, et see EI OLE MÄRK SELLEST, ET ASSA HAKKAKS SUUREKS SAAMA. Sest suur(täiskasvanu) on jama olla-ma arvan.
Saadan parem selle kirjutise kiirelt teele, sest ma nimelt varastan juba terve tunni naabritelt netti (nad on pühade puhul lahked:)ja on oodata, et selline lahkus saab kiirelt otsa.
Muud midagi tarka kirjutada pole ka. Viimane nädal praktikat Tallinnas, kui ma julgen 1 nädala vabaks küsida:)Nats kurb on vanaema-vanaisa (nad on ikka Jaanika vanaema-vanaisa jätkuvalt;)juurest ära minna ja ei viitsi nagu pidevalt pakkida, aga noh-Kuressaaare ootab:)
Ja terve nädal veel ees:)
Toredat esmaspäeva :):)

4 kommentaari:

kõige laisem laiskloom ütles ...

ahaa, mis ma siit nüüd loengi, Assa tuleb Kuressaarde? kõlab põnevalt, isegi väga ;o)

assa ütles ...

Kas ma seda sulle ka ei rääkinud?
Omaarvates ma rääkisin su ikka shopingu ajal poolsurnuks. Aga eks ma siis rääkisin mingit niisama vada-pada. Ma tulen jah esmaspäeval:)Ma siis helistan sulle. Ega sa muuseas pühapäeval/esmaspäeval autoga linna ei lähe?

kõige laisem laiskloom ütles ...

hmm.. kõike võib juhtuda.. mis ajal Sa esmaspäeval kuskil siin linnas olema pead?.. mul plaanis koju tulla küll.. ja pärast tagasi ka Kuressaarde.. ja kardetavasti ma ei viitsi bussiga tulla :oD (laisklooma asi...)

maailmaparandaja ütles ...

Khmm, munadepühad on ammu läbi, sooviks enne jaanipäva uut sissekannet!