neljapäev, juuli 19, 2007

viimased tøønædalad

Tæna siis eelviimase tøønædala (sellega saab mu internatuur haiglas otsa)viimane pæev. Væga rahulik ja laisk pæev olnud siiani. Åhe haigega olen ræækinud ja noh, ega see nååd pikk vestlus polnud, sest ta muud peale tere hommikust ei øelnud;) Aga mul ennegi selliseid jutuajamisi olnud. Rahulik nædal on olnud, væhe uusi haigeid tulnud ja ma just psåhhiaatria vastuvøtu osakonnas praegu olengi.
Plaanin nats varem koju minna ja siis asjad pakkida ning Loeni ja ødede poole ajama panna:) Homme mul vaba pæev:)
Åldiselt læheb mul kenasti ja loodetavasti læheb væiksega ka kenasti. Gunnar on ka tøølt tagasi:) Raske on aru saada, kuidas sellel 13.-14. nædalasel:) tupsul læheb, sest ega ta endast palju mærku anna. Sådame pahadus hakkab nagu paremaks minema ja vahepeal pole åldse såda paha-siis søøks just køike:)ja eks ma seda siis teengi. Teksapåkste vahetamisele peaks varsti møtlema hakkama, aga pregu saab veel hakkama;) Væsimus paistab nats påsivam olema-kui ma peale tøød ei tukasta, siis jææn lihtsalt konkreetselt istudes magama peale kella 22:) Åsna naljakas:)
Muidu væga uudiseid pole. Koju søiduks læheb jærgmise reede varahommikul. Ja siis læheb vast suure hooga ettevalmistusteks, sest paistab, et papa hakkab oma sånnipæeva pidama laupæeval.
Eks ma siis kirjutan enne kojusøitu jælle.
Kallid seniks:)

5 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Oo, mis tore uudis siin. Nüüd läheb elu küll õige põnevaks teil :)

Anonüümne ütles ...

Oh sa mumpsu-tupsu, saadame sulle möne mopsu; mupps, muupps!
Kenat kodupidureisu teile! Me oleme loid täna.
Proosit!

Martin ütles ...

Hi! I am looking for Anna-Liisa Keerd, an owner of a taigan. If you are the one, please, mail me: marmulador@yahoo.de
Martin

Anonüümne ütles ...

Ptsöähh.

Anonüümne ütles ...

Noooooooooooooooooooooooooooh.